Це відпочинок в казковій країні, щедро обдарованій природою і історією, кожен куточок цієї країни унікальний по-своєму.

Це відпочинок в казковій країні, щедро обдарованій природою і історією, кожен куточок цієї країни унікальний по-своєму.

Тури Україною – яскравий уікенд в будь-який час року. Вам невідомо, наскільки можна урізноманітнити свій жаданий і такий, як не дивно, короткочасний уікенд?

Тури Україною – чудова пропозиція саме для Вас! Ви не здогадуєтеся, яким може бути різнобічним і не нудним відпочинок! Ось точно те місце на планеті, де вийти переповниться привабливого і особливістю природи вдосталь. Ви шанувальник гірськолижного часу і давно шукаєте нових емоцій? Значить наші тури в Україну не залишать Вас незадоволеними. Ця країна цікавить екстремалів досить давно, адже названий вид відпустки престижний завжди, в будь-який час року. Любителі гарячого піску мають можливість доглянути довгі піщані узбережжя України, споглядати мальовничі дали цієї країни, полюбити красу річок з бірюзовою водою, відчути гостинність місцевих аборигенів і скуштувати національні страви їхньої кухні.

Тури по Україні відрізняються по вартості. Це може залежати не від одного туроператора, а й від Ваших планів. Ви індивідуально продумуєте свою відпустку і поселення – за захопленнями і засобам. Протяжність водних горизонтів, екстремальний і динамічний відпочинок, споглядання за цікавими тваринами, різноманітні види риболовлі, сплави на плотах, національна кухня, кращі напої і багато чого – такий чудовий відпочинок і Ваш найяскравіший відпочинок.

Ми пропонуємо екскурсії по Україні з Києва для: організованих груп, корпоративних компаній, студентів та школярів і для індивідуальних замовлень. Організація екскурсій для киян і гостей нашого міста проводиться на найвищому рівні і з кращим транспортом. Ми забезпечимо Вас тільки висококваліфікованими послугами. Тури по Україні класифікуються на регулярні, фестивальні, тематичні, святкові, гірськолижні, пляжні та інші.

Істотною перевагою наших пропозицій по Україні є виняткова ціна. Ми пропонуємо екскурсії, вартість яких зазвичай включає проживання, харчування та певний набір послуг і приємних бонусів. Крім того, наші туристи отримують більш ніж хороші знижки. Одне з головних переваг турів вихідного дня – це співвідношення невисокої вартості і насиченості екскурсійної програми.
Наша компанія з великим задоволенням організує для Вас екскурсійну програму будь-якої складності і на будь-яку кількість днів. Чи готові скласти план екскурсій відповідно до ваших вимог, надати комфортний транспорт в оренду, замовити кращих екскурсоводів, забронювати проживання в готелях будь-якого рівня, відправити з групою кваліфікованого супроводжуючого.